O nas

Biuro Podróży Coco Palm powstało dzięki naszemu zamiłowaniu do turystyki. Od lat marzyliśmy aby nasze doświadczenie, wykształcenie oraz podążanie za nowymi trendami turystycznymi mogło wreszcie zaowocować.

Chcemy zaprosić Państwa do zapoznania się z nasza ofertą internetową, w szczególności wycieczek last minute, a także zachęcamy do odwiedzenia nas w naszym biurze podróży w Olsztynie na osiedlu Jaroty. Biuro zaprojektowane jest z myślą o Was, aby każdy klient mógł już podczas konsultacji poczuć się jak na odległej wyspie, siedząc i relaksując się pod palmami. Pragniemy przenieść Was w magiczny świat podróży aby móc następnie porozmawiać o Waszych potrzebach. W Biurze podróży Coco Palm przy osiedlu Jaroty, oferujemy najlepsze oferty last minute, wyjazdy egzotyczne, wakacje rodzinne, wakacje „szyte na miarę” lub wyjazdy grupowe.

Dobieramy indywidualnie wycieczki dla każdego klienta. Jako agent turystyczny dysponujemy szeroką grupą wiodących touroperatorów na rynku. Najlepiej doradzimy i wyszukamy ofertę specjalnie dla Ciebie. U nas każdy czuje się najważniejszy! Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą oferta wycieczek i Last Minute!